Zboží: 0 ks
Cena Kč: 0,00

Výběr měny: 

HledatVinotéka – garnýže i chovatelské potřeby

Vítáme Vás na stránkách našeho e-shopu, kde nabízíme k prodeji veškerý sortiment našich výrobků. Již 20 let se naše firma zabývá sériovou výrobou bytových doplňků (garnýže, police … ), potřeb pro chovatele ( domky pro hlodavce, krmítka, psí boudy, houpačky pro ptáky… a nedílnou součástí je také vinotéka:(regály, stojany, nosiče, obaly na láhve … ).

Vinotéka a její význam?
Slovo vinotéka vyjadřuje hned několik významů. První význam slova vinotéka je specializovaná prodejna vína, kde si víno nejen můžeme zakoupit, ale od odborníků na víno můžeme být poučeni a získat cenné informace. Druhý význam slova vinotéka představuje sbírku vína – domácí sbírku lahví, která je opečovávána, pečlivě uchovávána v pro víno nejideálnějších podmínkách. Třetí význam slova vinotéka je vyjádření pro speciální skříň, u které se dá nastavit teplota i vlhkost. Vinotéka, kterou se zabýváme my je ze dřeva.

Vinotéka – Uskladněte víno stylově
Vinotéka může být stylovým doplňkem Vašeho interiéru. Poohlédněte se po takové vinotéce, která se barvou i designem hodí do Vašeho domu či bytu. Vinotéku vybírejte nejen podle vzhledu, ale také podle praktických požadavků. Záleží hlavně na tom, kolik lahví najednou budete chtít ve vinotéce skladovat. Podle toho volte velikost vinotéky. Vinotéka může být na různý počet lahví, v různých velikostech. Například regál se 7 řadami po 2 láhvích, nebo pouze exkluzivní vinotéka pro jednu láhev. V nabídce máme nejrůznější typy a velikosti vinotéky.

Vinotéka, garnýže nebo chovatelské potřeby
Veškeré naše výrobky jsou z kvalitního vysušeného dřeva buďto v surovém stavu bez povrchové úpravy nebo barevně namořené dle vašeho výběru. Díky neustále narůstajícímu počtu spokojených zákazníků si firma v posledních letech vybudovala silné postavení jak na tuzemském tak i na zahraničním trhu a rozvíjí další výrobní programy. Vinotéka nebo garnýže patří k našim nejprodávanějšímu sortimentu. Vážíme si svých zákazníků, a jsme štědří k těm, kteří se k nám vracejí…

Dřevo v interiéru má vysokou estetickou i praktickou hodnotu. Možnosti dřevěných výrobků jsou značné a to jak po stránce barevného provedení, tak po stránce možnosti použitých dřevin. Naše truhlářství se zaměřuje na výrobky z kvalitního vysušeného dřeva, využívaje dlouholetých zkušeností a novodobých technologií výroby, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky – především Vinotéka. Díky sériové výrobě většiny výrobků z naši produkce můžeme nabídnout nejnižší cenu na trhu při zachování velmi kvalitního zpracování výrobků. Kvalitní povrchová úprava a spolehlivá montáž výrobků je u nás samozřejmostí.

V naší firmě Truhlářství Zimny získáte:

  • výrobky z kvalitního vysušeného dřeva- vinotéka, garnýže i chovatelské potřeby
  • kvalitní povrchovou úpravu a namoření
  • dopravu od nás až k Vám domu
  • profesionální přístup a ceny přímo od výrobce
  • přijatelné dodací lhůty


Vždy klademe důraz na kvalitu, funkčnost, spolehlivost a celkový dojem produktů.

Truhlářství Vám přeje příjemný ničím nerušený nákup
Nejprodávanější produkty

Houpačka "HRAZDA" S

Houpačka „HRAZDA“ S

rozměr: 12×15,5×1 cm – (šířka, výška, hloubka)

32,00 Kč

Koupit

Krmítko pro ptáky "NÁSYP" M

Krmítko „NÁSYP“ M (krmivo za plexisklem)

rozměr: 18×21,5×15 cm – (šířka, výška, hloubka)

128,00 Kč

Koupit

Dřevěná forma na máslo

Forma na máslo z lipového dřeva

284,00 Kč

Koupit

Prkénko na krájení dřevěné, deska na krájení 12/28cm 14/32cm 16/38cm 18/40cm

Prkénko na krájení dřevěné 12/28cm 14/32cm 16/38cm 18/40cm

22,00 Kč

Koupit