Zboží: 0 ks
Cena Kč: 0,00

Výběr měny: 

HledatVšeobecné obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.truhlarstvizimny.cz. Podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Veškeré objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu www.truhlarstvizimny.cz jsou závazné a přísně dodržovány v souladu s nákupním řádem. Nákupní řád se vztahuje i na objednávky zasílané individuálně a to poštou, e-mailem, faxem nebo telefonicky. Podáním objednávky stvrzuje kupující souhlas s těmito obchodními podmínkami včetně reklamačního řádu. V případě uvedení nepřesných nebo neúplných údajů v objednávkovém formuláři může být prodávající vystaven v omyl jehož následkem pak může být nedodání objednaného zboží. Náklady spojené s chybnou objednávkou (balení, zbytečná doprava na určenou adresu a zpět) mohou být vymáhány na kupujícím. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího pod podmínkou zaplacení předem dohodnuté kupní ceny v okamžiku převzetí zboží na místě dodání jím určeném. Provozovatel internetového obchodu www.truhlarstvizimny.cz je plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách jsou uváděny s DPH, není-li uvedeno jinak. Pro velkoobchodníky je ceník zasílán na požádaní. Provedete-li objednávku přes e-mail nebo faxem, budete o stavu a podmínkách objednávky informování.Platební podmínky

Zboží zasíláme na dobírku platba při předání zboží nebo je možné platbu provést také bankovním převodem na základě podkladů k platbě zasláných ihned po objednání na mail - zboží bude odesláno až po připsání částky na náš účet.

Po delší obchodní spolupráci a po dohodě je možná forma platby fakturou s dobou splatnosti do 14 dnů.Reklamační řád firmy

Kupující je povinen bez zbytečného odkladu zboží po dodání prohlédnout a oznámit prodávajícímu případné zjištěné vady. Zjištěné vady oznámí kupující prodávajícímu elektronickou poštou na adresu: info@truhlarstvi-zimny.cz nebo telefonicky na číslo: 724 072 353.

Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal vadné zboží zpět. (ne však na dobírku, taková zásilka nebude přijata)

Prodávající bez zbytečného odkladu po obdržení reklamace a reklamovaného zboží reklamaci vyřídí, nebo podá kupujícímu zprávu o průběhu vyřizování jeho reklamace.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody způsobené přepravcem, škody z neodborného používání produktů stejně jako škody způsobené vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytovaná záruka.

Reklamované zboží musí být dobře zabalené a zaslané na náklady kupujícího na níže uvedenou adresu:
Truhlářství Zimny
Jablunkov 998
739 91 JablunkovOdstoupení od kupní smlouvy (zásilkový obchod)

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

  • Pokud jste již zboží obdrželi a převzali, zašlete jej zpět na naší adresu jako obyčejný balík. Náklady spojené s odesláním vraceného zboží hradí kupující, jinak balík nepřevezmeme.
  • Zboží musí být naprosto neporušené, bez známek užívání nebo opotřebovávaní, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje.
  • V případě, že jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu §55 odst. 1, je kupující povinen tuto škodu uhradit (neúplný obsah, poškozený obsah atd.)

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy se dále řídí zákonem č. 367/2000.Ochrana osobních údajů

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z. Č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Osobní údaje (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení, popř. IČ, DIČ, apod.), které jsou součástí objednávky nebo nám byly sděleny během registrace nového zákazníka, jsou považovány za diskrétní a jsou chráněny proti zneužití.

Údaje o zákaznících zásadně nebudou sdělovány třetím osobám kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, přepravci apod.) a to pouze v nutném rozsahu.


Nejprodávanější produkty

Dřevěná forma na máslo

Forma na máslo z lipového dřeva

284,00 Kč

Koupit

Regál na vína "Bruno" 24 lahví Stojan na víno, na 24 lahví, v provedení Natur

Regál na vína „Bruno“ 24 lahví , Stojan na víno, na 24 lahví,

564,00 Kč

Koupit

Regál na vína 8 řad po 7 lahvích

Regál na vína 8 řad po 7 lahvích – 56 lahví

rozměr: 113×77×26 cm – (výška, šířka, hloubka)

1 242,00 Kč

Koupit

Kufr na víno, nosič na víno, krabice na víno, kazeta na víno, dárková kazeta 2 láhve

Kufr na vína – 2 láhve (včetně dřevité vlny)

rozměr: 24×36×9 cm – (výška, šířka, hloubka)

229,00 Kč

Koupit